MEB Etkileşimli Kitaplar

Merhaba değerli veliler ve sevgili öğrenciler, milli eğitim bakanlığımız tüm sınıf kademeleri için dijital kitap (e kitap) yayınladı. Bildiğiniz üzere bakanlık geçtiğimiz yıllarda her sınıf seviyesindeki ana dersler için beceri temelli testler, 8.sınıf öğrencileri için LGS örnek soruları ve LGS çalışma soruları yayınlamıştı. Bu yayınlanan çalışmaların hepsi meb etkileşimli kitaplar adı altında dijital bir kitapta bir araya getirildi.

Dijital kitapta 5, 6, 7 ve 8.sınıflar için 11 tane etkileşimli set yer alırken, 9, 10, 11 ve 12.sınıf öğrencileri için de tekrar testlerinden oluşan 4 kitaplık destek seti yine bu kitabın içeriğinde yer aldı.

MEB Etkileşimli Kitaplar

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan 5-7. sınıf beceri temelli testler, 8. sınıf çalışma soruları ve örnek sorular ile 9-12. sınıf tekrar testlerinden oluşan 15 kitaplık destek seti öğrencilere uzaktan eğitim sürecinde yardımcı olmak amacıyla etkileşimli kitap (e-kitap) formatında erişime açılmıştır.

İstediğiniz sınıf seviyesinin kitaplarına aşağıdaki bağlantılar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Hepinize başarılar dileriz. Eğitimle kalın.

Temel Eğitim Kitapları

5.Sınıf Beceri Temelli Testler Kitabı
6.Sınıf Beceri Temelli Testler Kitabı
7.Sınıf Beceri Temelli Testler Kitabı
8.Sınıf LGS Çalışma Kitabı (Sayısal)
8.Sınıf LGS Çalışma Kitabı (Sözel)
8.Sınıf Çalışma Kitabı-1
8.Sınıf Çalışma Kitabı-2
8.Sınıf Çalışma Kitabı-3
8.Sınıf Çalışma Kitabı-4
8.Sınıf Çalışma Kitabı-5
8.Sınıf Çalışma Kitabı-6

Ortaöğretim Kitapları

9.Sınıf Tekrar Testleri Kitabı
10.Sınıf Tekrar Testleri Kitabı
11.Sınıf Tekrar Testleri Kitabı
12.Sınıf Tekrar Testleri Kitabı