Yasal Uyarı

MatematikDefterim.net olarak sizinle bilgi paylaşımında bulunmak için yayın hayatımızı sürdürüyoruz. Size sunduğumuz bilgilerin ve materyallerin doğru ve geçerli olması için gayret gösteriyoruz. Ancak sitemizdeki veya sitemizden yönlendirilen sitelerdeki bilgilerin doğruluğu hakkında garanti verememekteyiz. Bu sebepten dolayı çıkacak sorunlardan MatematikDefterim.net sorumlu tutulamaz.

Ayrıca sitemizde yer alan bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. Bu sitelerde yer alan içerikten ve daha sonra yapılacak olan değişiklikten de MatematikDefterim.net sorumlu değildir. Sitemize erişiminiz ve bu sitede yer alan herhangi bir materyali, videoyu, dosyayı veya belgeyi indirmeniz nedeniyle bilgisayarınızda veya başka bir malınızda meydana gelebilecek herhangi bir zarardan MatematikDefterim.net sorumlu tutulamaz.

MatematikDefterim.net’te sizinle ilgili olarak toplanan hiçbir bilgi, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sitemizin iletişim ve sosyal medya sayfalarından bize ulaşıp taleplerini dile getirebilirler.

Matematikdefterim.net olarak göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir